GRUP ESP PROMOTOR

ESP PROMOTOR, és un grup d'empreses multifuncional que inverteix en diferents sectors del mercat: Construcció, Tecnologies de la informació, Immobiliària, Industrial, etc. 

Disposem d'inversions en diferents països de la Unió Europea i estem obrint mercat a Amèrica Latina i Aràbia Saudita.



CONTACTE:

Seu central:

info@Esp-Promotor.com          - Informació sobre l'empresa i els seus sectors
Office@Esp-Promotor.com      - Administració
RRHH@Esp-Promotor.com     - Recursos Humans



Construcció

Esp-Building@Esp-Promotor.com

Instal·lacions Elèctriques, Electròniques, Sanitàries ...

Esp-Elecinsan@Esp-Promotor.com

Lloguer de Propietats, Maquinària

Esp-Renting@Esp-Promotor.com

Tecnologies de la Informació

Esp-Sol-IT@Esp-Promotor.com

Fusteria Alumini, Pvc, Façanes

Esp-Winglass@Esp-Promotor.com

Despatx d'Advocats, Intèrprets Jurats, Formadors ...

Esp-Traductor@Esp-Promotor.com



SEUS:

Strada Visinului nr. 34, Jud. Buzau, Romania.

Calle Provenza, num. 42, LOCAL 2 Barcelona, Catalunya. España.